Referencje

Zapoznaj się z opiniami uczestników moich szkoleń

“Szkolenie które prowadził Pan Adam Puda, to jedno z niewielu szkoleń, z którego wyszłam w 99% usatysfakcjonowana poziomem uzyskanej wiedzy i nowych informacji! Dwa dni to zdecydowanie za mało, żeby stać się managerem, natomiast wystarczająco dużo, żeby ułożyć w głowie pewne wątki i przekonać się czy na pewno chcemy to robić. Forma szkolenia sama w sobie jest już bardzo obiecująca – ponieważ jest to szkolenie indywidualne. Natomiast nie wniosło by wiele, ponad to co już gdzieś tam się dowiedziałam, gdyby nie możliwość pracy na “żywym organizmie” czyli konkretnym salonie, w którym od razu można zacząć wdrażać swoje pomysły i zdobytą wiedzę – inaczej zostają kartki, a pomysły przepadają. Szkolenie wyróżnia jeszcze jedna rzecz – Pan Adam wszystko o czym mówi, pokazuje na konkretnych przykładach, koncepcjach, które stworzył, wdrożył i zadziałały. Po ukończonym szkolenia zgodnie z zasadą Pana Adama “lepiej dwa razy zapytać niż raz nie wiedzieć” nasze pomysły możemy konsultować z trenerem przez okres 6 miesięcy, co też jest bardzo dużą zaletą. Moja ocena 9/10, ale stanowczo za krótko, daleko od Warszawy i pogoda nie dopisała :)”

Sabina Płusa

“Szkolenie Profesjonalny Manager Salonu i SPA, w którym uczestniczyłam w dniach 12-13.12.2015 otworzyło przede mną nowe spojrzenie na moją firmę. Ogrom informacji jaki na mnie spłynął przekazany był w sposób profesjonalny, a zarazem prosty i rzeczowy, poparty przykładami z życia. Nie było tu suchych faktów czy książkowych sformułowań.

Tego wszystkiego chciało się słuchać. Pasja i zaangażowanie Adama wręcz udzieliło się mojej osobie.
Adam pokazał mi jak wyjść do nowego klienta, jak wyjść do firm. Teraz wiem, że aby nie zginąć w nowym miejscu muszę się wyróżniać. Teraz wiem, że nowa filozofia marki pozwoli mi się bardziej rozwijać.
Adam, dziękuję raz jeszcze. Jesteś niesamowity w tym co robisz. Uważam, że stanowisz wzór dla innych szkoleniowców.”

Jolanta Kruszewska, Age Concept Spa

“Szkolenie na wysokim poziomie merytorycznym, przeprowadzone w sposób interesujący. Bardzo ciekawe przykłady z praktyki sprawiły, ze przekazana wiedza nie była tylko suchym, utartym schematem . Pan Adam umiejętnie wciągał w dyskusje a jednocześnie taktownie kierował na właściwy tor myślenia . Na zadawania pytania można było usłyszeć wyczerpującą odpowiedz popartą konkretnymi argumentami. Mimo, że szkolenie trwało zaledwie dwa dni przekazało ogrom wiedzy i rozpaliło chęć do wdrażania treści szkoleniowych w życie . Jest też bodźcem do konkretnych działań i realizacji marzeń , które wcześniej wydawały się nie do końca do osiągnięcia . Pod względem organizacyjnym również dało się zauważyć pełen profesjonalizm. Dbałość o kursantów, zapewnienie im komfortowego noclegu i wykwintnego jedzenia z pewnością zadowoliło by najbardziej wymagających . Podsumowując szkolenie w pełni profesjonalne w miłej atmosferze i przyjemnym nadmorskim klimacie.”

Violetta Matyszczak

“Chillout`owa forma prowadzenia szkolenia, sprawiła, że było miło i przyjemnie, ale również profesjonalnie pod względem merytorycznym.

Ogromna wiedza i doświadczenie Pana Adama, oraz rzetelnie przeprowadzone szkolenie. W jasny i klarowny sposób, pokazało mi drogę do możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, oraz czerpania inspiracji z otaczającego nas świata.

Dziękuję bardzo.”

Ewa Cudna

“Szkolenie bardzo intensywne, ogrom wiedzy świetnie i zrozumiale przekazanej, którą trzeba sobie teraz ułożyć w głowie, przede mną jeszcze wiele pracy i długa droga do pełnej perfekcji, ale dzięki Tobie upewniłam się że to jest to. co chcę robić i czemu chcę oddać moje “zawodowe” serce, chcę więcej i więcej i będę do Ciebie wracać bo jesteś genialnym i jedynym w swoim rodzaju przewodnikiem w tej drodze dziękuję Ci jeszcze raz! Pozdrawiam Asia”

Joanna Krzyżyńska, Hotel**** Villa Park, Ciechocinek

“Miło mi było uczestniczyć w Twoim szkoleniu. Doceniam Twoją wiedzę, profesjonalizm, zaangażowanie oraz merytoryczne przygotowanie-każda myśl była poparta przykładami z branży, co stanowi o unikalności tego szkolenia. Z pewnością jest to droga, która ułatwi młodym i nie tylko…osiągnąć sukces. Oczywiście można iść na skróty, ale po co? jak można skorzystać z wiedzy popartej doświadczeniem wspaniałych liderów, trenerów ludzi pełnych pasji, aby unikać błędów i dążyć do zmian na rynku kosmetycznym. Pozdrawiam przesympatycznych uczestników!”

Honorata Szymkiewicz, Sofri

“Tworzenie marki jest swego rodzaju sztuką. Wdrażając ją w rzeczywistość trzeba wykazać się ogromną kreatywnością i wiedzą. Niezależnie od tego w jakim miejscu stoimy warto sięgać po profesjonalną wiedzę przepełnioną pasją innych osób.
Adam dziękuję Ci przede wszystkim za sztukę przekazywania tej wiedzy i w sposób bardzo zrozumiały dzielenia się tą wiedzą z innymi oraz całej ekipie za fajną organizację!”

Ukłon w Twoją stronę

Natalia Żyro, Mobilne Spa Madame La Mode

“Osobiście jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Materiał,który został na nim przedstawiony pozwoli mi na dalsze rozwijanie mojej firmy. Poszerzyłam swoją wiedzę dotyczącą prezentacji firmy. Dowiedziałam się jak zaprezentować się obecnym i przyszłym klientom z jak najlepszej strony. Jestem bardziej świadoma budowania marki oraz oferty sprzedażowej.”

Monika Antosiak – Cieślak, Właściciel salonu w Łodzi
Zobacz więcej opinii i referencji!